|
| Price: |
1,270,000 €
|
| City: |
PAG |
| Area: |
603 m2 |
| Rooms: |
9 |
| View: |
sea |
| Land: |
750 m2 |
| Bathrooms: |
10 |
| Number of views: |
Number of views |
|
Pag – boutique hotel / villa u prvom redu do mora
Na otoku Pagu, poznatom po jedinstvenom krajoliku, autentičnom mediteranskom ugođaju, svjetski priznatoj paškoj čipki i vrhunskom Paškom siru, prodaje se šarmantan boutique hotel / villa smješten u samom prvom redu do mora. Ovo je rijetka prilika za investitore i kupce luksuznih nekretnina koji traže kombinaciju profitabilnog poslovanja i vrhunske lokacije.
Hotel je izgrađen 1984. godine, a potpuno renoviran 2018. godine, luksuzno uređen i spreman za nastavak rada bez dodatnih ulaganja. Smješten je na parceli od 726–750 m², s unutarnjim prostorom od oko 600–603 m², raspoređenim na tri etaže, što pruža savršenu kombinaciju udobnosti i ekskluzivnosti.
OPIS OBJEKTA I SADRŽAJA:
Hotel / villa nudi ukupno osam elegantno uređenih soba i jedan luksuzni apartman, svaka s vlastitom kupaonicom, te parkirna mjesta za sve jedinice. Interijer je pažljivo osmišljen, stvarajući intimnu atmosferu i omogućujući personaliziranu uslugu svakom gostu.
Prizemlje:
Moderan restoran s prostranom terasom uz more, koji radi cijelu godinu
Opremljena teretana
Prvi kat:
Luksuzni apartman od 75 m² s dnevnim boravkom, kuhinjom, blagovaonicom, spavaćom sobom, kupaonicom i balkonom na tri strane s panoramskim pogledom na Pašku uvalu, stari grad Pag i Velebit
Dvije sobe: jedna dvokrevetna i jedna dupla, obje s vlastitim kupaonicama
Drugi kat:
Pet prostranih, stilski uređenih soba, svaka s vlastitom kupaonicom, pružajući maksimalnu udobnost i privatnost
Objekt je klimatiziran, održavan i energetski učinkovit, u potpunosti namješten i spreman za nastavak poslovanja ili osobnu upotrebu kao luksuzni obiteljski dom.
LOKACIJA:
Hotel se nalazi u prvom redu do mora, svega 10 metara od plaže, u mirnom i ekskluzivnom dijelu grada Paga, s jednostavnim pristupom svim sadržajima:
Centar grada i trgovine u neposrednoj blizini
Plaže na dohvat ruke
Otok Pag je peto po veličini jadransko otočno područje, ali s najrazvedenijom obalom Jadrana (270 km). Poznat je po prekrasnim uvalama i šljunčanim plažama, čistom moru, kulturnoj baštini, svjetski poznatoj paškoj čipki i Paškom siru. Otok je povezan:
Paškim mostom (iz pravca Zadra / Posedarja)
Trajektom Prizna – Žigljen, što omogućuje jednostavan pristup i turistima i vlasnicima.
NAMJENA I INVESTICIJSKI POTENCIJAL:
Ova nekretnina pruža brojne mogućnosti:
Uhodano turističko poslovanje s visokim postotkom popunjenosti tijekom cijele godine
Luksuzno obiteljsko stanovanje s više stambenih jedinica
Dodatna zarada kroz produljenje turističke sezone, wellness, privatne evente ili ekskluzivne pakete
PREDNOSTI ZA INVESTITORE:
Potpuno opremljen i namješten objekt, spreman za nastavak rada
Restoran i teretana – dodatni izvori prihoda
Prvi red do mora i impresivan pogled s balkona i terasa
Građevinska, uporabna i lokacijska dozvola uredna
Bez potrebnih ulaganja, dugoročno održiv i profitabilan
Na temelju sadašnje dobiti, procjenjuje se povrat investicije unutar 10 godina, što ovu nekretninu čini jedinstvenom i sigurnom investicijskom prilikom.
Ovaj šarmantni boutique hotel / mini-villa na Pagu predstavlja rijetku kombinaciju luksuza, uhodanog poslovanja i savršene lokacije uz samo more. Za investitore koji traže sigurnu i profitabilnu priliku ili za obitelji koje žele prostrani luksuzni dom uz more, ovo je dragulj Jadrana koji se rijetko pojavljuje na tržištu.
Dodatne informacije i dokumentacija dostupni su na upit.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici https://java-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja
USLUGA KREDITNOG POSREDOVANJA I FINANCIJSKOG SAVJETOVANJA Java nekretnine pružaju besplatnu uslugu kreditnog posredovanja, uspoređujući ponude više banaka na jednom mjestu. Naš financijski stručnjak pruža stručno financijsko savjetovanje, objašnjava sve dostupne opcije te vas vodi kroz cijeli proces – od početnih konzultacija do isplate kredita – kako biste donijeli informiranu i sigurnu financijsku odluku, u skladu s vašim potrebama.
Kontakt: Dalibor | 091 898 4157
Interni broj: 1234796 REC - 4712
REC ID: 1234796
House Pag, 603m2
Description not available in English. Check out other languages.
Intrnal number: 4712
REC ID: 1234796
Haus Pag, 603m2
Beschreibung leider nicht auf Deutsch. Bitte wählen Sie andere Sprachen.
Interne Nummer: 4712
REC ID: 1234796
Casa Pag, 603m2
Description not available in Italian. Check out other languages.
Numero interno: 4712
REC ID: 1234796
Внутренний номер: 4712
REC ID: 1234796
PAG ZADARSKA Hrvatska (Croatia)
44,4477940517
15,061549481
No video
|
When contacting the owner please refer to the property code: REC-1234796
Rijeka
Phone 1: 051588555
Web site: https://java-nekretnine.h...
Last entries
- Flat, OPATIJA (635,000 €)
- Flat, VOLOSKO (1,000 €)
- Land, MARČELJI (190,000 €)
- Flat, PEĆINE (380,000 €)
- Flat, RIJEKA (290,000 €)
- Flat, DRENOVA (185,000 €)
- Land, MARČELJI (74,000 €)
- Flat, RIJEKA (328,000 €)
- Flat, OPATIJA (1,250,000 €)
- Flat, OPATIJA (570,000 €)
|