|
| Preis: |
3,000 €
|
| Stadt: |
MARČELJEVA DRAGA |
| Areal: |
160 m2 |
| Zimmer: |
4 |
| Aussicht: |
auf das Mer |
| Grundstück: |
60 m2 |
| Badezimmer: |
6 |
| Etage: |
1 |
| Anzahl der Besucher: |
Anzahl der Besucher |
|
RIJEKA, KANTRIDA - luksuzna etaža u novogradnji, panoramski pogled na more, jedinstveno namještena nekretnina s terasom
RIJEKA, KANTRIDA - luksuzna etaža u novogradnji, panoramski pogled na more, jedinstveno namještena nekretnina s terasom
U DUX ponudi izdvajamo vrhunsku priliku za dugoročni najam. Radi se o luksuznoj etaži u novogradnji visoke kvalitete koja se nalazi u poželjnom dijelu Rijeke i Opatije - Marčeljeva Draga. Naime, riječ je o manjoj zgradi sa 3 veća stana koji imaju zajednički prilaz, okućnicu, natkriveni parking i lift.
Stan na prvom katu veličine je 160 m2 i sastoji se od tri prostrane spavaće sobe i tri moderno opremljene kupaonice. Stan nudi privatnu okućnicu od 60 m², terasu od 25 m² i dva parkirna mjesta. Poseban doživljaj pruža vlastiti wellness s tušem, jacuzzijem i finskom saunom, idealan za opuštanje. Iz stana i s terasa pruža se očaravajući pogled na more, stvarajući savršenu kombinaciju luksuza i udobnosti.
Važno je istaknuti open space prostor, velike klizne stijene u sobama i dnevnom boravku te prekrasan, posebni otvoreni pogled na more koji ostavlja bez teksta.
Ova kuća se ističe sljedećim stavkama: - podno grijanje i dizalica topline - fan coil sustav u stropu, ne zauzimajući visinu stropova - aluminijska stolarija - ugrađena sauna i jacuzzi u kupaonici - instalirani dizajnerski namještaj, nikada korišten - lift - natkriveni parking
Ova nekretnina je u vlasništvu firme i uključuje PDV, a iznajmljuje se s novim namještajem kao sa slike. Najmoprimac treba biti pravna osoba, odnosno tvrtka u sustavu PDVa, a cijena najma jeste 3000€ + pdv + režije. Minimalan najam jeste dvije godine.
Mikrolokacija je savršena, nalazi ispod ceste koja sama po sebi je vrlo malo prometna, u slijepoj ulici namijenjena isključivo za susjedstvo. Ispred zgrade, nesmetani pogled drže naseljene fine kuće + drveće, što garantira pogled zauvijek.
Pješice se po ravnome može doći do bližnje trgovine, a do mora se stiže blagom nizbrdicom za manje od 10 minuta. Ovo je pozicija koju poželjuju mnogi Riječani, a i Opatijci.
Za dogovaranje posjete nekretnine nazovite agenta s povjerenjem - konzultacija na njemačkom jeziku moguća.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja: www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja
Interni broj: 1245314 REC - 44240
REC ID: 1245314
Apartment Marčeljeva Draga, Rijeka, 160m2
Description not available in English. Check out other languages.
Intrnal number: 44240
REC ID: 1245314
Wohnung Marčeljeva Draga, Rijeka, 160m2
Beschreibung leider nicht auf Deutsch. Bitte wählen Sie andere Sprachen.
Interne Nummer: 44240
REC ID: 1245314
Appartamento Marčeljeva Draga, Rijeka, 160m2
Description not available in Italian. Check out other languages.
Numero interno: 44240
REC ID: 1245314
Квартира Marčeljeva Draga, Rijeka, 160m2
Описание на русском языке отсутствует. Пожалуйста, посмотрите описания на других языках
Внутренний номер: 44240
REC ID: 1245314
MARČELJEVA DRAGA, RIJEKA PRIMORSKO-GORANSKA Hrvatska (Croatia)
45.3461876
14.3675526
No video
|
Wenn Sie den Anbieter kontaktieren bitte anführen Sie die Immobilienkennziffer: REC-1245314
Rijeka
Telefon 1: 051518174
Telefon 2: 0914808808
Web site: https://www.dux-nekretnin...
Letzte Immobilien des Verkäufers
- Haus, POLJANE (455,000 €)
- Haus, POLJANE (285,000 €)
- Haus, POLJANE (295,000 €)
- Wohnung, MARČANA (213,000 €)
- Wohnung, ZAMET (259,000 €)
- Grundstück, LIČ (75,000 €)
- Grundstück, LABIN (197,000 €)
- Wohnung, PAG (350,000 €)
- Haus, LABIN (150,000 €)
- Grundstück, MARČANA (110,000 €)
|