HRENGEITRU
Alphabet search:

Remax Centar nekretnina

Contact info
Agent name:

Remax Centar nekretnina

List agent properties
Contact person: Remax Centar nekretnina
Address: Milutina Barača 5
City: Rijeka
Postal code: 51000
Phone 1: +38551499800
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr
Web: http://www.remax-centarnekretnina.com/
RSS:
 Agents: 

Elvis Karamarko

Phone:
GSM: +385916413132
E-mail: e.karamarko@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Ured Rijeka

Phone: 051/499-800
GSM:
E-mail: info@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Vjeran Jerkić

Phone:
GSM: +385916413146
E-mail: v.jerkic@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Rade Crnogorčić

Phone:
GSM: +385916413140
E-mail: r.crnogorcic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ured Pula

Phone: 052/638-222
GSM:
E-mail: pula@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ured Poreč

Phone: 052/435-428
GSM:
E-mail: porec@remax-istra.hr
Foreign languages:

Igor Zaharija

Phone: +385916413130
GSM:
E-mail: i.zaharija@remax-istra.hr
Foreign languages:

Danijela Vrbanec Dedeić

Phone:
GSM: +385916413139
E-mail: d.vrbanecdedeic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Andrea Mustać

Phone: 091/641-3156
GSM:
E-mail: a.mustac@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Gordan Butković

Phone: +385916415570
GSM:
E-mail: g.butkovic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Josipa Kauzlarić

Phone:
GSM: +385916413165
E-mail: j.kauzlaric@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Mirela Petrović

Phone:
GSM: +385916413300
E-mail: m.petrovic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Ljiljana Magašić

Phone:
GSM: +385916413143
E-mail: lj.magasic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Danijela Palić

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385 91 641 5505
E-mail: d.palic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Natalia Petrušić

Phone: 0038552638222
GSM: 00385916418800
E-mail: n.petrusic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Hrvoje Ružić

Phone:
GSM: +385916413138
E-mail: h.ruzic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Bojan Uležić

Phone:
GSM: +385916415504
E-mail: b.ulezic@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski, češki, slovački

Slađana Opačak

Phone:
GSM: +385916415511
E-mail: s.opacak@remax-istra.hr
Foreign languages: Engelski, talijanski

Nedžad Salihović

Phone:
GSM: +385 91 641 5015
E-mail: n.salihovic@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski

Sandra Ritoša

Phone:
GSM: +385 91 641 6200
E-mail: s.ritosa@remax-istra.hr
Foreign languages:

Valnea Vretenar Rajko

Phone:
GSM: +385 91 641 5503
E-mail: v.vretenar-rajko@remax.istra.hr
Foreign languages:

Tamara Obradović

Phone:
GSM: +385916416400
E-mail: t.obradovic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Damir Smriko

Phone:
GSM: +385 91 641 3161
E-mail: d.smriko@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski

Davorka Lončarić

Phone:
GSM: +385916415556
E-mail: d.loncaric@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Marina Mudrovčić

Phone:
GSM: +385916413105
E-mail: m.mudrovcic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Igor Pavlić

Phone:
GSM: +385916413133
E-mail: i.pavlic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Melita Malnar Brajković

Phone:
GSM: +385916415510
E-mail: m.malnar@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Valentina Čehić

Phone:
GSM: +385 91 641 0001
E-mail: v.cehic@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski

Samanta Čengija

Phone:
GSM: +385 91 641 5550
E-mail: s.cengija@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski

Suzana Koprivica

Phone:
GSM: +385 91 641 5540
E-mail: s.koprivica@remax-istra.hr
Foreign languages: njemački,talijanski

Silvija Panuccio

Phone:
GSM: +385916415099
E-mail: s.panuccio@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Ured Umag

Phone: 052 670 295
GSM:
E-mail: umag@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ingrid Savić

Phone:
GSM: +385 91 641 5013
E-mail: i.savic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Aleksandar Mlinar

Phone:
GSM: +385916416100
E-mail: a.mlinar@remax-istra.hr
Foreign languages:

Dolores Jug

Phone:
GSM: +385916413104
E-mail: d.jug@remax-istra.hr
Foreign languages:

Mirela Roža Brščić

Phone:
GSM: +385916413157
E-mail: m.roza-brscic@remax-istra.hr
Foreign languages: talijanski, engleski

Davorka Ukota

Phone:
GSM: +385 91 641 5530
E-mail: d.ukota@remax-istra.hr

Kerim Kapetanović

Phone:
GSM: +385 641 3160
E-mail: k.kapetanovic@remax-istra.hr
 Recently listed properties:  Houses Flats Land Business premises
Dodajte nekretninu