LABIN, hotel sa građevinskom dozvolom i projektom
Labin – kuća s pogledom na more + projekt i građevinska dozvola za hotel (8 soba)
Prodaje se atraktivna nekretnina u Labinu s očaravajućim panoramskim pogledom na more, idealna za investitore u turizam. U ponudi je kuća s izrađenim projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju modernog boutique hotela s 8 luksuznih soba.
Planirani hotel ukupne površine 320 m² osmišljen je prema suvremenim turističkim standardima: svaka soba ima vlastitu kupaonicu, a projekt uključuje recepciju, lounge zonu i prostrane zajedničke prostore za maksimalnu udobnost gostiju.
Okućnica od 272 m² pruža brojne mogućnosti uređenja – mediteranski vrt, sunčalište ili terasa s otvorenim pogledom na more i nezaboravne zalaske sunca.
Nekretnina se nalazi na mirnoj i traženoj lokaciji, u blizini mora i svih ključnih turističkih sadržaja, što jamči visoku popunjenost i odličan povrat ulaganja.
PREDNOSTI:
- pravomoćna građevinska dozvola
- gotov projekt hotela (8 soba)
- pogled na more
- atraktivna lokacija u Istri
- velika investicijska prilika
Ova nekretnina predstavlja rijetkost na tržištu – kombinaciju spremne dokumentacije, vrhunske lokacije i jasnog koncepta luksuznog turističkog objekta. Idealno za brzi početak gradnje i sigurnu investiciju.
Interni broj: 1284897 REC - 2015-227
REC ID: 1284897
House Labin, 320m2
Description not available in English. Check out other languages.
Intrnal number: 2015-227
REC ID: 1284897
Haus Labin, 320m2
Beschreibung leider nicht auf Deutsch. Bitte wählen Sie andere Sprachen.
Interne Nummer: 2015-227
REC ID: 1284897
Casa Labin, 320m2
Description not available in Italian. Check out other languages.
Numero interno: 2015-227
REC ID: 1284897
Внутренний номер: 2015-227
REC ID: 1284897