DONJI ZAMET, kuća s puno šarma
Ova prekrasna samostojeća kuća na Donjem Zametu ima veliku uređenu okućnicu koja je ispunjena prekrasnim biljem i cvijećem. Na okućnici se nalazi i garaža ispod koje je konoba za druženje, što je savršeno za zabavu s prijateljima ili obitelji.
U prizemlju kuće nalazi se veliki dnevni boravak s udobnim kaučem i kaminom, savršen za hladne zimske večeri te otvorenim prostorom kuhinjom i blagovaonicom s gredama na stropu što daje prostoru rustikalni šarm.
Na katu se nalaze četiri spavaće sobe. Master spavaća soba ima vlastitu kupaonicu i garderobu te izlaz na terasu s koje se pruža prekrasan pogled na okoliš. Ostale tri sobe su također vrlo prostrane i udobne, te dijele jednu kupaonicu. Uz to, na katu se nalazi i garderoba koja je savršena za odlaganje garderobe i osobnih stvari.
Ukupna veličina okućnice iznosi 500m2 na kojem je i roštilj s natstrešnicom što je savršeno za opuštanje na otvorenom prostoru. Ova kuća na Donjem Zametu je idealna za obiteljski život, a zahvaljujući svom otvorenom i prostranom interijeru, savršena je za zabavu i druženje s prijateljima i obitelji.
Grijanje je podno na plin i centralno. Osim garaže ima mjesta za još dva auta.
Nadam se da će Vas ova kuća osvojiti kao što je mene.
Za sve informacije kontaktirajte agenta
Interni broj: 945447 REC - 714
REC ID: 945447
House Zamet, Rijeka, 230m2
Description not available in English. Check out other languages.
Intrnal number: 714
REC ID: 945447
Haus Zamet, Rijeka, 230m2
Beschreibung leider nicht auf Deutsch. Bitte wählen Sie andere Sprachen.
Interne Nummer: 714
REC ID: 945447
Casa Zamet, Rijeka, 230m2
Description not available in Italian. Check out other languages.
Numero interno: 714
REC ID: 945447
Дом Zamet, Rijeka, 230m2
Описание на русском языке отсутствует. Пожалуйста, посмотрите описания на других языках
Внутренний номер: 714
REC ID: 945447